HAKKIMIZDA

Afyonkarahisar’ın parlayan yıldızı Gençler Mermer 1988 yılında İscehisar’da kuruldu. KML MADEN MERMER günümüzde Antalya Korkuteli’nde üç bej ocağı, Bursa Mustafakemalpaşa da bir beyaz ocağı, Muğla Kavaklıdere de bir beyaz ocağı, Eskişehir de bir bej ocağı, Kütahya Altıntaş ta bir traverten ocağı ile faaliyetini sürdürmektedir. 2010 yılında alınan yatırım kararı ile 100.000 m2 alan üzerine kurulu olan 21.000 m2 kapalı alan modern mermer fabrikamız 2013 yılında tamamlanmıştır. Modern Türk ve İtalyan teknolojisi ile donatılmış fabrikamız bünyesinde bulunan 3 adet katrak, 1 adet levha reçine hattı, 1 adet levha silim hattı, 3 adet köprü kesim, 6 adet ST makinesi, 3 adet dar bant silim ve hassas ebatlama hatları ile ocaklarımızda üretilen blokların yanı sıra Türkiye’de çeşitli renklerde ve muhtelif ocaklarda üretilen bloklar da tesisimizde dünya standartlarında işlenip, dünyanın dört bir yanına ulaşmaktadır.

Sadece bir yarma makinesi ile başlayan ticari hayatımız günümüzde dünyanın en modern mermer fabrikalarından birisi ve mermer ocakları ile devam etmektedir. Geçen çeyrek asırlık sürede müşteri memnuniyeti esasından ödün vermeyen firmamız sektöre yaptığı yatırımlarıyla bugüne gelmiştir. 200 ü aşkın çalışanımız ve sizlerden aldığımız güç ile bu zor yolda yürümekten gurur duymaktayız.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Madencilik ve mermercilik sektöründe lider firma olmak amacıyla; Kalite Yönetim Sistemi şartlarına uymak ve etkinliğini sürekli iyileştirmek, Teknolojik gelişmeleri takip etmek, Müşteri ihtiyaçlarını, taleplerini ve beklentilerini belirlemek, yerine getirmek ve memnuniyetini sürekli geliştirmek Müşteri memnuniyeti ilkesini tüm personelimize benimsetmek, Çalışanların katılımı ile uluslar arası kalitede ürün üretmek, Tedarikçilerimizin, çalışanlarımızın ve müşterilerimizin tam bir güven ortamı içinde çalışmalarını sağlamak, Çevre kirliliğini azaltmak ve azaltıcı tedbirler almak, Çevreyi korumak ve koruyucu faaliyetleri uygulamak. İş sağlığı güvenliğini uygulamak, iş kazaları ile ilgili riskleri azaltarak iş kazalarının olmamasını sağlamak. Politikamızdır.


Adres

Deneme Mahallesi Deneme Sokak No:3/5
Türkiye

Telefon

+90555 555 55 55

Temasa Geçin

Ürünlerimizi sürekli olarak daha iyi hale getirmeye çalışıyoruz. Düşünceleriniz ve önerileriniz bu konuda bize yardımcı olmaktadır.